Grupa II (6-latki) "Motylki"

To my „Motylki”, pięknie Was witamy i skrzydełkami machamy! Mamy już 6 lat i każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem. Nigdy się nie nudzimy. Nasze dni wypełnione są ciekawymi zajęciami i zabawami. Chętnie śpiewamy i tańczymy. Lubimy też tworzyć nasze prace plastyczne; są bajecznie kolorowe. Potrafimy już budować piękne budowle, gotujemy dla lalek w kąciku kuchennym. Czasami jeszcze tęsknimy za rodzicami, ale wiemy, że w takich chwilach możemy liczyć na nasze panie: Anię, Agnieszkę i druga Anię. W przedszkolu czujemy się naprawdę bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi nam nowe, pozytywne wrażenia. Nasze przedszkole to wesoła zabawa, której towarzyszy radosne odkrywanie tajemnic otaczającego świata.