"Sówki" (3-latki)

To my. Jesteśmy najmłodszymi Przedszkolakami nasze kochanej ,,Ósemeczki". W naszej,,Sówkowej" gromadzie jest 12 dziewczynek i 12 chłopców. Naszymi Paniami są: Ewa i Dominika, a o nasze brzuszki dba p. Patrycja. We wrześniu troszkę trudno było nam rozstać się z naszymi kochanymi Rodzicami, ale teraz już bardzo dzielnie wchodzimy do sali. Znamy już zasady zachowania się w przedszkolu, mamy nawet Kodeks Bezpieczeństwa. Bardzo chętnie uczymy się wierszy i piosenek. Po raz pierwszy występowaliśmy przed naszymi Rodzicami. Było to Pasowanie na Przedszkolaka. No i wszyscy byli z nas dumni - wytęp był super.