"Tygryski" (4 latki)

Hej, hej to my – Tygryski!
Nazywamy się Tygryski. Jest nas w grupie 26 dzieci; 15 dziewczynek i 11 chłopców. Z naszą panią Danusią bawimy się w pięknej sali, która jest miła, przytulna i udekorowana. Bardzo lubimy bawić się również w sali gimnastycznej i na przedszkolnym placu zabaw. O nasze brzuszki dba pani Danusia. Codziennie w przedszkolu oprócz zabawy czekają na nas zajęcia podczas, których uczymy się ciekawych rzeczy o otaczającym nas świecie, śpiewamy, malujemy, kleimy, tańczymy. Byliśmy już na spotkaniu z Bachusem, na koncertach muzycznych, witaliśmy jesień, obchodziliśmy Dzień Chłopca. Spotkaliśmy się z Mikołajem, który obdarował nas wspaniałymi prezentami. Teraz czeka nas wytęp jasełkowy.