AKCEPTUJĘ

"Tygryski"

Hej, hej to my – Tygryski!

Nazywamy się Tygryski. Jest nas w grupie 26 dzieci; 15 dziewczynek i 11 chłopców.

Z naszymi paniami Danusią, Magdą i oczywiście z drugą panią Magdą bawimy się w pięknej sali, która jest miła, przytulna i udekorowana. Bardzo lubimy bawić się również w sali gimnastycznej i na przedszkolnym placu zabaw.

Codziennie w przedszkolu oprócz zabawy czekają na nas zajęcia podczas, których uczymy się ciekawych rzeczy o otaczającym nas świecie, śpiewamy, malujemy, kleimy, tańczymy i uczymy się języka niemieckiego. Byliśmy już na spotkaniu z Bachusem, na koncertach muzycznych, witaliśmy jesień, obchodziliśmy Dzień Chłopca i Dzień Marchewki.

Wystąpiliśmy też dla naszych Rodziców. Śpiewaliśmy piosenki patriotyczne i robiliśmy piękne kotyliony. Spotkaliśmy się z Mikołajem, który obdarował nas wspaniałymi prezentami a pan górnik wyjaśnił nam na czym polega praca górnika.

Na Boże Narodzenie wystąpiliśmy dla naszych Rodziców a w styczniu zaprosiliśmy Babcię i Dziadka z okazji Ich święta. Przygotowaliśmy dla nich wzruszające wiersze, piosenki i tańce.