Grupa III- "Wesołe Żabki" (6-latki)

Jesteśmy sześciolatkami. Nasze Panie to: Agnieszka i Asia, z którymi codziennie chętnie spędzamy czas. O nasze brzuszki dba pani Agnieszka. Od września kontynuujemy swoją przedszkolną przygodę. Chętnie bierzemy udział w zabawach, zajęciach, zabawach badawczych, eksperymentach i występach. Uczymy się zasad bezpieczeństwa, współżycia w grupie oraz samodzielności. Bardzo lubimy wszelkie zabawy muzyczne i sportowe. W przedszkolu zdobywamy nowe doświadczenia, zawarliśmy już nowe przyjaźnie. Każdego dnia coraz odważniej i radośniej przekraczamy próg naszego przedszkola i cieszymy się, że jesteśmy tu wszyscy razem.